ylliX - Online Advertising Network
"У багатьох сенсах Гарріс - це енігма": експосол у США Шамшур

“У багатьох сенсах Гарріс – це енігма”: експосол у США Шамшур


Таку думку він висловив в етері Еспресо.

“Коли вона (Камала Гарріс, – ред.) стала кандидатом, принаймні почала уже цей шлях, намагалися визначити її зовнішньополітичні погляди – а ніякі. Тобто ми не знаємо, які у неї були погляди, коли вона була сенатором, я практично нічого не знайшов. Під час віце-президентства – це як у всякого віце-президента в основному була передача або транслювання адміністрації позиції зовнішньої політики команди президента. В багатьох сенсах Гарріс – це енігма, тобто не зрозуміло, що від неї можна взагалі очікувати. Тому що те, що ми зараз бачимо – імідж Гарріс, це імідж створений, створений керівництвом демократичної партії. І, звичайно, нас більше за все цікавить зовнішня політика. Те, що я бачу, те, що я читав, всі кажуть, що це людина в цьому сенсі особливого статусу-кво, тобто вона буде продовжувати лінію Байдена. Лінію Байдена з плюсами для нас – тобто надання перемоги, але і з мінусами, з тими обмеженнями, які є, тобто з підданням шантажу з боку Путіна і все інше, тобто все буде”, – вважає він.

На його думку, Камала Гарріс буде фокусуватись на питаннях внутрішньої політики Сполучених Штатів. 

“І розраховувати, що вона зробить якийсь якісний стрибок порівняно з Байденом, я вважаю, не доводиться на це сподіватися, принаймні на початках адміністрації. Плюс треба врахувати, що у неї немає зовнішньополітичного досвіду, крім тих поїздок, які вона здійснювала за завданням Байдена. У неї немає того розуміння, тієї, як я кажу, заточеності на протистояння з Росією, яке було у Байдена, виходячи з того, що він вийшов у позитивному плані з холодної війни. І, звичайно, вона буде більше концентруватися на питаннях внутрішньої політики, їй буде складно за будь-яких умов. І я думаю, якщо не будуть змушувати обставини, зовнішня політика, очевидно, не буде серед її пріоритетів. І треба зазначити, я погоджуюся з тими американськими експертами, дослідниками, які кажуть: “Великий недолік цієї виборчої кампанії, що відсутня серйозна розмова про зовнішню політику Сполучених Штатів”. Тому що, я також з цим погоджуюсь, одна зі статей так і називається: “Сполучені Штати обирають президента військового часу”, – оскільки цей глобальний конфлікт, або принаймні глобальне протистояння, воно вже почалось”, – додав дипломат. 

  • 3 листопада повідомлялось, що віцепрезидентка США Камала Гарріс і експрезидент Дональд Трамп мають майже однакову підтримку серед виборців у ключових штатах за кілька днів до президентських виборів.





Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *